Ajo është ndër modelet më të njohura të trojet shqiptare, që gëzon sukses të mjaftueshëm.

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën, e cila përmes imazhe të ndryshme informon fansat për më të rejat nga jeta e saj.

Si duket, pandemia coronavirus kësaj radhe nuk e ka ndaluar atë të udhëtojë në Dubai, për të shijuar disa ditë atje.

Kështu, në rrjetin social Instagram, Kejvina po sjell fotografi nga më të ndryshmet, teksa me disa të fundit mahniti ndjekësit.

Bukuroshja bionde u shfaq me një palë pantallona të zi dhe një bluzë unike, çka I vinte në pah gjoksin e formësuar.

View this post on Instagram

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella)

Nuk munguan as edhe pozat para pasqyrës, që Kthella përmes lëvizjeve provokuese ka joshur 706 mijë ndjekësit. /Telegrafi/