Keisi Medini është bukuroshja që i është bashkuar mbrëmë (e martë) shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Ajo tashmë njihet si vajza e këngëtarit Sabiani, por edhe për disa projekte që ka realizuar.

Në klipin prezantues, biondja theksoi se është futur në BBVA për të treguar se nuk është vetëm e bukur.

Foto: Screenshot/Instagram

“Në Big Brother do të futem për të treguar se nuk jam vetëm e bukur”, u shpreh ajo.

Sa i përket banorëve, më simpatike e cilësoi Kiara Titon, kurse nga meshkujt nuk kishte ndonjë të preferuar.

Të gjitha lajmet nga Keisi Medini Të gjitha lajmet nga Keisi Medini

Medini në fund të videos theksoi se kur merr përsipër një aventurë dëshiron ta çojë deri në fund.

Reklama

Foto: Screenshot/Instagram

“Ajo çfarë kam më ndryshe nga personazhet aty brenda, diçka që e nisi e çoi deri në fund”, vazhdoi tutje ajo.

Reklama

Veç Keisit, në shtëpi është futur gazetari Bledi Mane si dhe aktori i humorit, Tan Brahimi. /Telegrafi/