0Shares

Robbie Keane ka mbështetur një transferim të mesfushorit të Chelseat, Frank Lampard, te Los Angeles Galaxy.

Galaxy është duke kërkuar një emër të madh të futbollit për të zëvendësuar të larguarin David Beckham.

“Ne duam të sjellim lojtarë të mirë. Është mirë për asociacionin, dhe për LA Galaxy, të lidhemi me emra të mëdhenj dhe i tillë është Frank, andaj shpresoj se ne do të mund ta sjellim atë”, ka thënë Keane. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)