0Shares

Ndihmës-trajneri i Real Madridit, Aitor Karanka, ka folur për ngazëllimin e tij pasi skuadra e tij iu kthye fitoreve duke mposhtur Valencian me rezultat 5-0 gjatë të dielës.

Gonzalo Higuain hapi serinë e golave pas nëntë minutash, para se Angel di Maria dhe Cristiano Ronaldo të dy të shënojnë nga dy secili.

“Gjatë këtij sezoni Mourinho ua ka shpjeguar disa herë se ne përpiqemi të përmirësohemi. Gjithçka që bëjmë është të përmirësohemi dhe duket sikur jemi në rrugë të duhur. Ne vetëm duhet të vazhdojmë kështu”, ka thënë Karanka para gazetarëve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)