0Shares

Reperi amerikan, Kanye West, nuk dëshiron që të shohë të dashurën e tij teksa do ta sjellë në jetë fëmiun e tyre të parë, pasi është shumë i ndjeshëm ndaj gjakut dhe do të priste jashtë për të pritur në dorë foshnjën.

Krijuesi i hitit “Niggas in Paris” është në pritje të fëmiut të parë me bukuroshen Kim Kardashian, ndërsa burimet pranë tij kanë theksuar se ai është shumë nervoz para lindjes së Kim.

“Atë e bezdis lindja, ai është i ndjeshëm ndaj gjakut. Dhe ai ndjen se nuk do të arrijë të përballojë teksa e shikon të dasurën duke lindur. E vërteta është se Kanye mendon se do të rrisë presionin në Kim nëse është prezent”.

“Ai ka kërkuar që fëmiun t’ia sjallin jashtë dhe Kim e quan pas kësaj kërkese të dashurin e saj si frikacak”, është shprehur një burim.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)