0Shares

Janë arrestuar dy të dyshuar, serbë, pasi kanë sulmuar fizikisht një zyrtar policor i cili ishte në uniformë.

Ngjarja ka ndodhur të hënën në ora 19:57 në fshatin Koretin, Kamenicë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuari janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)