0Shares

Drejtuesit e Juventusit i kanë dërguar Atletico Bilbaos ofertën e fundit prej katër milionë eurosh për sulmuesin Fernando Llorente.

Bianconerët të mërkurën ia kanë të dërguar klubit bask ofertën përfundimtare të tyre që kap shifrën fillestare prej katër milionë eurosh dhe një bonus prej 300.000 eurosh nëse Juve arrin ta mbrojë titullin.

Bardhezinjtë i kanë dhënë ultimatum Bilbaos që të vendosin deri të premten. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)