LAJMI I FUNDIT:

Jori Dellit i dalin pjesët intime dhe të brendshmet teksa po bëhej gati për spektaklin e BBVA

Jori Dellit i dalin pjesët intime dhe të brendshmet teksa po bëhej gati për spektaklin e BBVA

Modelja shqiptare, Jori Delli është ndër banoret më të reja që i është bashkuar Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo mori vëmendje që nga hyrja që e bëri në një mënyrë të veçantë dhe ndryshe nga të tjerët duke u paraqitur me një vallëzim e shoqëruar nga disa balerinë.

Bukuroshja zeshkane edhe në ditët në vazhdim është shfaqur provokuese duke mos hezituar që t’i tregoj linjat e saj joshëse të trupit.

Foto: Screenshot/TikTok

Por, Jori në një prej spektakleve të fundit teksa shihet e veshur me një fustan të gjatë me një prerje deri te kofshët ka patur një moment të pakëndshme.

Motra e Luiz Ejllit merr në menaxhim llogarinë e tij në Instagram, ndryshon edhe emrin
Lexo po ashtu Motra e Luiz Ejllit merr në menaxhim llogarinë e tij në Instagram, ndryshon edhe emrin

Teksa po ulej në kolltuk modeles i dolën pjesët intime dhe të brendshmet, por që këtë situatë e ka evituar me shpejtësi.

Foto: Screenshot/TikTok

Ndryshe, kujtojmë që Jori e cila prej vitesh jetën dhe vepron në Itali është shfaqur në reklama të ndryshme.

Ajo vite më parë ishte pjesë e të tille me dy prej yjeve më të njohura të futbollit në botë, Cristiano Ronaldo dhe Neymar. /Telegrafi/

@luizkiarabbv #bigbrothervipalbania #luizejlli #meluizin #meluanineshqiperise🦁🦁🦁🦁 #viralvideo ♬ original sound – Luiz Kiara


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori