Aktorja e njohur, Jonida Vokshi prej muajsh ka marr edhe rolin e prezantueses në Big Brother VIP Kosova.

Por, krahas kësaj Jonida po kalon një periudhë të lumtur edhe në jetën private.

Sonte (e premte) aktorja gjatë spektaklit ka zbuluar se po bëhet nënë për herë të dytë.

Foto: Jonida Vokshi/Instagram

“Jam shumë e lumtur që ta ndaj këtë lajm kaq të bukur me ju që këtë rrugëtim kaq të mbushur plot emocione, një ndër më të rëndësishmit dhe më të bukur të jetës sime është pikërisht ky”, ka thënë Jonida.

Foto: Jonida Vokshi/Instagram

Kujtojmë që Jonida është e martuar me aktorin nga Kosobva, Besnik Krapi, çifti në vitin 2020 u bën prindër për herë të dytë.

Jonida dhe Alaudini hyjnë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova - banorët nuk lejohet të reagojnë Jonida dhe Alaudini hyjnë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova - banorët nuk lejohet të reagojnë
Reklama

Dyshja në shtator të vitit 2019 dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me një dasmë në bregdet. /Telegrafi/

Reklama