0Shares

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Jonida Maliqi, së bashku me DJ Blunt & Real 1 në fillim të vitit të ardhshëm do të sjellin një këngë mjaft të veçantë.

Mapo njofton se kënga audio tashmë është realizuar dhe brenda disa javësh do të fillojnë xhirimet për videoklipin.

Jonida është fituese e shumë çmimeve dhe një nga artistet më të vlerësuara, ndërsa DJ Blunt & Real 1 kanë sjellë disa hite të pëlqyera, ashtu që kënga e re pritet të jetë një bashkëpunim interesant. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)