0Shares

Futja e modeles atraktive, Rike Roci, në shtëpinë e “Big Brother Albania”, ka nxitur xhelozinë mes femrave.

Joana është e shqetësuar lidhur me afrimin e bukuroshes me Anaidin dhe këtë ia ka rrëfyer Elenës duke i thënë: “E tërheq ajo atë”.

Ndërkaq, Elena është mundua ta qetësojë duke i thënë se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar, duke qenë se Rike rri edhe afër Shpendit dhe djemve të tjerë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)