0Shares

Janet Jackson ka zbuluar se ajo është martuar në mënyrë sekrete që vitin e kaluar me tashmë burrin e saj Wissam Al Mana.

“Spekulimet për një martesë ekstravagante thjesht nuk janë të vërteta. Vitin e kaluar ne u martuam në një ceremoni të qetë, private dhe të bukur”.

“Dhuratat tona të dasmës ndaj njëri tjetrit ishin kontributet për bamirësi të fëmijëve. Ne do ta vlerësonim që privatësia jonë të respektohet dhe neve të na lejohet të festojmë dhe të kënaqemi. Me dashuri, Wissam dhe Janet”, shkruhet në deklaratën e lëshuar nga dyshja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)