Jennifer Lopez i ka thënë Britney Spears të “qëndrojë e fortë” mes grindjes së saj të vazhdueshme me Kevin Federline.

40-vjeçarja është përfshirë në një grindje të vazhdueshme me ish-bashkëshortin e saj, me të cilin ka dy fëmijë, pasi ai pretendoi në media se djemtë e saj kishin zgjedhur të mos e takojnë këngëtaren.

Princesha e muzikës pop ka bërë një postim duke u tregua fansave të saj për këshillat që u dha J Lo u dha fansave përpara performancës në Super Boël në vitin 2020. Krahas një imazhi të përbashkët me 53-vjeçaren (nga MTV Video Music Aëards 2001), Britney shkroi në Instagram:

Reklama

‘Djemtë nuk duan ta shohin, kanë turp për fotografitë e saj’, pohimet ish-bashkëshortit që nxitën reagimin e Britney Spears ‘Djemtë nuk duan ta shohin, kanë turp për fotografitë e saj’, pohimet ish-bashkëshortit që nxitën reagimin e Britney Spears

“Siç tha një herë Jennifer Lopez: “Ju shikoni poshtë atë kamerë dhe i thoni çdo vajze të vogël në botë të ketë zë të lartë dhe të mos tërhiqet kurrë për t’i dhënë dritë padrejtësisë’. Unë jam këtu për të ndarë se liria është një gjendje shpirtërore! Në një botë ku ke të drejtë të përdorësh këmbët… zemrën… gojën… sytë…dhe trupin…të shprehesh sado të mundesh! Deklarata e PAVARËSISË…për barazi dhe për të qenë të barabartë!”.

Reklama

(Foto: Instagram/jlo)

Autorja e hitit “Jenny From the Block” ka reguara për të ofruar mbështetjen e saj për Spears, e cila në nëntor 2021 rifitoi kontrollin e pasurisë së saj shumëmilionëshe dhe aspektet e ndryshme të jetës, pas përfundimit të kujdestarisë 13 vjeçare nga babai i saj.

Reklama

Në krye të postimit origjinal, Jennifer shkroi: “Qëndro e fortë”. /KP/

Ish-bashkëshorti i Britneyt shpërndan video, ku këngëtarja shfaqet duke u bërtitur djemve të saj Ish-bashkëshorti i Britneyt shpërndan video, ku këngëtarja shfaqet duke u bërtitur djemve të saj