0Shares

Kanë kaluar dy vite qëkur martesa e futbollistit anglez, Wayne Rooney, ishte në krizë për shkak të tradhtisë që i bëri gruas së tij, Coleen.

Mirëpo, tash ish- e dashura e tij, gjegjësisht prostituta Jenny Thompson, ka vendosur t’i kërkojë falje gruas së sulmuesit të Manchester Unitedit.

Gjatë këtij muaji, Jenny u bë nënë dhe menjëherë vendosi ta braktisë karrierën e prostitutës dhe vendosi të kërkojë falje.

“Ndjehem keq për atë që i kam bërë Coleenit. Jam e vetëdijshme se ajo ka qenë puna ime, por tash kur jam edhe vet nënë, e kam kuptuar se sa dhimbje i kam shkaktuar, prandaj i kërkoj shumë falje”, citon Daily Mail fjalët e Jennyt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)