0Shares

Asi i Atalantas, Ezequiel Schelotto ka tërhequr interesimin e Interit me paraqitjet e tij të mira për Atalantën.

Goal shkruan se Interi është vënë në ndjekje të një mesfushori të krahut dhe besohet se Atalanta është e gatshme ta shesë futbollistin për 7.5 milionë euro. ,

Anësori është argjentinas, por ka luajtur për Italinë, ndërsa Interi ka shfaqur edhe interesim për futbollistin e ri Riccardo Saponara, që është në bashkpronësi të Empolit dhe Romës.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)