0Shares

Interi ka arritur marrëveshje me Atalantan për transferimin e anësorit, Ezequiel Schelotto.

Interi do t’i paguajë Atalantas 3.5 milionë euro dhe lojtari pritet që të kryejë testet mjekësore dhe me të kryer këtë akt, transferimi edhe do të zyrtarizohet nga të dyja klubet.

Sneijder dhe Coutinho janë shitur gjatë janarit dhe është Schelotto transferimi më i ri pas Rocchit, teksa mediat italiane besojnë se edhe Zdravko Kuzmanovic i Stuttgartit është pranë Interit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)