0Shares

Sulmuesi i Naoplit, Lorenzo Insigne, këmbëngul se klubi ka skuadër mjaft të mirë për të fituar titullin këtë sezon në Serie A.

“Ne besojmë se mund ta fitojmë titullin”.

“Nuk na mungon asgjë për të bërë hapin e madh përpara. Ne luajtëm shumë mirë në San Siro dhe ne ishim paksa të pafat. Tani jemi të fokusuar që të mposhtim Bolonjën këtë fundjavë”, ka thënë Insigne.

Napoli së fundmi pësoi humbje nga Interi në derbin e madh të zhvilluar në Giuseppe Meazza. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)