0Shares

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, thotë se katalanasit nuk do të lejojnë që të humbasin titullin edhe pse nuk mendojnë se tashmë e kanë të fituar atë.

“Nëse ne fillojmë të mendojmë se nuk mund ta humbim titullin, atëherë sigurisht se do të ndodhë. Nga janari deri në fund do të duhet të trajtojmë secilën ndeshje si finale, sepse ne jemi në një pozitë të paparamenduar në këtë fazë të sezonit”.

“Ne nuk mund të lejojmë që të lëshojmë këtë mundësi, por është rrugë e gjatë për t’u bërë dhe ne nuk duhet të kemi aq besim”, ka thënë Iniesta.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)