LAJMI I FUNDIT:

Ilir Shaqiri: Luizin e karakterizon qetësia e Ilirit dhe batutat e Donaldit

Ilir Shaqiri: Luizin e karakterizon qetësia e Ilirit dhe batutat e Donaldit

Vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj kanë nisur sezonin e dytë të emisionit “Më lër të flas”.

Reklama

I ftuari i parë në këtë sezon ishte rivali më i madh i Donaldit gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP Albania dhe banorët më të komentuar.

Bëhet fjalë për Ilir Shaqiri me të cilin Donaldi arriti bashkë në finale, por fituesi i çmimit prej 100 mijë eurosh ishte balerini.

Foto: Screenshot/YouTube

Dyshja lanë pas hatërmbetjet dhe në një intervistë të parë së bashku treguan për raport që kanë aktualisht ndërsa edhe komentuar edicionin e dytë të BBVA dhe banorët e këtij viti.

I pyetur për banorin që po konsiderohet fenomen i këtij edicioni, Luizin, Iliri bëri një krahasim mes tij dhe Donaldit.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ai tha se këngëtari nga Shkodra ka ngjashmëri me të dy finalistët e vitit të kaluar ndërsa nuk e mohoi faktin që ai është një lojtarë i fortë.

Fansi i jep Luizit mesazh nga jashtë: Po doli Kiara dil edhe ti, mos rri kot se ia kanë dhënë Oltës
Lexo po ashtu Fansi i jep Luizit mesazh nga jashtë: Po doli Kiara dil edhe ti, mos rri kot se ia kanë dhënë Oltës

“Luizin e shikoj si një lojtar shumë të fortë, realisht, e karakterizon qetësia e Ilirit dhe batutat e Donaldit. Ama mendoj që të jesh klas dhe fitues duhet të jesh origjinal”, tha Iliri.

Ndërkohë, Shaqiri dha edhe një koment për aktoren Olta Gixhari që është përball Luizit si një prej konkurrenteve më të forta brenda.

“Mendoj është shumë luftarake, ka ndryshuar strategji. Olta është në evolucion si personazh, me aq sa i shikoj. Nuk do kishte sfidë pa Donaldin ose pa Ilirin në finale, njësoj siç nuk do kishte pa Luizin ose Oltën”, u shpreh tutje Iliri. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori