0Shares

Ish-trajneri i Milanit, Arrigo Sacchi, mendon se Zlatan Ibrahimovicit i nevojitet ndihma e bashkëlojtarëve të tij, në mënyrë që Paris Saint-Germaini të ketë sukses në Ligën e Kampionëve.

Valencias në Mestalla, ndërsa strategu italian thotë se sulmuesi suedez nuk mund ta kryejë të gjithë punën vet.

“Me ngritjen e nivelit (të garës), rriten edhe vështirësitë dhe është e qartë se atij i duhet ndihma e bashkëlojtarëve”.

“Individualisht, talenti i Ibrahimovicit as që mund të diskutohet”, ka deklaruar Sacchi për France Football. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)