Horoskopi
Bricjapi
Bricjapi 21 November - 2017
Horoskopi Ditor 20 November - 2017
 • Puna

  Projektet drejt finalizimit  

 • Shendeti

  Probleme me dhëmbë  

 • Dashuria

  Leni pas vetes mosmarrëveshjet

Horoskopi Javor 20 November - 26 November
 • Puna

  Me shkathtësi po shfrytëzoni aftësitë tuaja në situata të ndryshme dhe nuk po hiqni dorë nga vizionet afariste. Gjithnjë derisa keni pasqyrë të qartë për atë se çfarë dhe sa dëshironi të realizoni, mund të shpresoni për sukses. Mos hiqni dorë nga qëllimet tuaja, madje edhe nëse ju paraqitet dikush që do të mund t’ju ofrojë punë jashtëzakonisht të mirë. Është mençuri që t’u përmbaheni planeve tuaja dhe të mos hyni në kombinime jo mjaft të verifikuara afariste, sado që do t’ju duken joshëse. Një Gaforre do t’ju ndihmojë që të gjendeni në një punë të re me Bricjapin apo Akrepin.

 • Shendeti

  Jeni në formë të shkëlqyeshme psiko-fizike.

 • Dashuria

  Jeni të gatshëm që të bëni pothuajse çdo gjë për partnerin, mirëpo me kusht që dikush të mos rrezikojë dominimin tuaj të vendosur dhe integritetin. Ndonjëherë e keni shumë vështirë që të zbuloni se çfarë mendojnë të tjerët për ju.

Horoskopi Mujor November
 • Puna

  Është koha e fundit të përfundoni punët e filluara. Dita e 29 nëntorit do të ndikojë intensivisht në jetën tuaj afariste, prandaj përpiquni që deri atëherë t’i përfundoni të gjitha obligimet e mbetura. Në të kundërtën, mund të ndodhin pasoja të pakëndshme.

 • Shendeti

  Gjatë nëntorit, gjendja shëndetësore do të përmirësohet. Duhet t’i shmangeni stresit, por nuk do të jetë keq që të zgjidhni ndonjë program detoksikimi.

 • Dashuria

  Do të joshni gjininë e kundërt si magnet, është i mundshëm rasti për lidhje serioze, e cila mundet shumë shpejt të rezultojë me martesë. Nxitimi nuk rekomandohet as në këtë rast – çdo vendim i marrë me nxitim dhe pa u menduar, mund të ketë pasoja të papara. Bricjapët të cilët janë të martuar apo në lidhje të gjatë do të kënaqen në harmoninë absolute.

Horoskopi Vjetor 2017
 • Puna

  Për shkak të punës jashtë orarit, në shkurt do të lini pas dore jetën private, mirëpo fitimet e mira do t’ju bindin që nuk jeni sakrifikuar kot. Nëse hetoni që në vendin aktual të punës po stagnoni dhe nuk po ju jepet shansi për avancim, mos lejoni që arsyet sentimentale t’ju detyrojnë që në maj të refuzoni ofertën për punë të re dhe më të mirë në të cilën do të keni raste më të mëdha që t’i shfaqni potencialet tuaja. Tetori ju sjell avancime

 • Shendeti

  Plogështia të cilën e hetoni në shkurt, do të jetë pasojë e mungesës së lëvizjes dhe ushqimit të rëndë. Regjistrohuni në ndonjë klub sportiv dhe filloni të hani më shumë pemë dhe perime. Çajet nga bimët shëruese në mars do t’ju eliminojnë simptomat e para të ftohjes, ndërsa në tetor do t’ju ndihmojnë të përmirësoni shëndetin e veshkave dhe të mëlçisë. Gjatë asaj kohe patjetër shmangni alkoolin.

 • Dashuria

  Marrëdhëniet në lidhjen tuaj në pjesën e parë të vitit do të jenë stabile, edhe pse për shkak të obligimeve do ta lini pas dore personin e dashur. Kur në mars t’ju bindë që duhet t’i tregoni kujdesin e merituar, do të filloni ta kuptoni që vërtet është ashtu dhe në qershor do t’i bëni me dije se sa shumë e dashuroni. Beqarët dhe beqaret, të cilët lakmojnë për përqafime të ngrohta, më së voni deri në nëntor do ta kuptojnë që tashmë një kohë aq gjatë po i ofrohet dikush nga rrethi i miqve.