0Shares

Trajneri i Bayernit të Munichut, Jupp Heynckes, beson se zhgënjimi i dy viteve pa trofe e ka bërë ekipin e tij që të përmirësohet dukshëm këtë sezon.

“Bayerni ka dështuar të fitojë trofe për dy vite. Kjo nuk është e pranueshme për ambiciet dhe pritjet e klubit dhe ishte një zgjim nga gjumi për të gjithë në klub”.

“Ne të gjithë po punojmë tani më shumë, jemi më të fokusur dhe lojtarët janë më të motivuar, të gjithë për mua janë lojtarët më të mirë të sezonit”, është shprehur Heynckes. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)