0Shares

Menaxheri i Bayernit të Munichut, Jupp Heynckes, është shprehur i pakënaqur me përformancën e ekipit të tij edhe pse ata fituan 2-0 kundër Furthit.

”Është mirë që fituam dhe që arritëm të mos pranojmë gola. Por, ekipi im e di që nuk kanë luajtur mirë në këtë ndeshje”.

”Loja jonë nuk ishte e mirë dhe fluide siç luajmë zakonisht”, ka thënë Heynckes pas ndeshjes./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)