0Shares

Rrjeti televiziv HBO në fillim kishte refuzuar transmetimin e dokumentarit të Beyonces “Life Of A Dream”, por drejtorët janë prekur nga ky dokumentar kur së pari e kanë shikuar deri në fund.

Rrjeti më i madh televiziv amerikan mezi ishte bindur që të transmetonte dokumentarin e Behonces, ndrësa pas gjashtë javësh negociata, ata janë bindur që filmi është për transmetim.

“Nëse dikush do të më kishte thënë se pse kjo është në HBO, unë do t’iu thosha se është më ndryshe nga filmat tjerë. Në fillim menduam se nuk ka ndonjë gjë speciale, por ka gjëra që të prekin dhe ju bëjnë të ndiheni shumë të emocionuar”, ka thënë presidenti i HBO, Michael Lombardo. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)