0Shares

Këngëtarja Geri Halliwell shpreson që me materialin e ri muzikor të arrijë sukses shumë më të madh se në të kaluarën.

Ish-pjesëtarja e “Spice Girls” është duke incizuar albumin e saj të ri “Putting On The Bling” dhe ndërkohë që e bën këtë ofron edhe striptiz.

Ajo ka publikuar një fotografi në Twitter, të cilën shihet duke kënduar në studio, ndërsa në pjesën e sipërme ka të veshur vetëm jelekët.

“Më kanë thënë që të mos e publikoj këtë fotografi, mirëpo ja ku është, e publikova. Në studio është shumë nxehtë. Me sa duket Kate Bush i ka larguar edhe jelekët”, ka shkruar këngëtarja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)