LAJMI I FUNDIT:

Gruaja që përjeton deri 90 orgazma në orë (Video)

Gruaja që përjeton deri 90 orgazma në orë (Video)

Amerikanes 30 vjeçare jeta i është kthyer në një ferr të vërtetë pasi një çrregullim i rrallë seksual bën që ajo të kalojë në orgazëm deri në 90 herë brenda një ore.

Reklama

Ajo tregon se ky ç’rregullim ia ka komplikuar jetën.

Kara jeton me burrin e saj, Tony (34), me të cilin ka djalin 10-vjeçar, Merrick, dhe çrregullim i saj është perceptuar si diçka e turpshme dhe konfuze.


“Është turpëruese dhe poshtëruese. Shkoj të marr djalin nga shkolla dhe trupin ma pushtojnë ndjenja të vrullshme. Ndihem si perverse mes fëmijëve. Asnjë nuk më kupton dot”.

“Nuk përfshihem aspak në jetën e djalit tim pasi ndihem shumë e ndyrë”, shpjegon Cara, e cila ka lënë punën dhe nuk del më në publik për të shmangur episode të sikletshme.

Gjithashtu, Kara përpiqet që t’i shmang parqet, takimet publike, ose ngjarjet e rëndësishme, sepse askush nuk po mund ta kuptoj se çka po e shkaktojnë këto eksitime, transmeton Telegrafi.

Duke përjetuar 180 orgazma në vetëm dy orë, ajo vendosi që të kërkoj ndihmë. Tashmë tri vjet është duke kërkuar kurimin, që do të ia lejojë funksionimin normal të jetës dhe të zgjidh situatën e pakëndshme. /Telegrafi/