0Shares

Aktori amerikan, Ryan Gosling, e luan rolin e një gangsteri në filmin “Gangster Squad”, ndërsa thotë se nuk është i mirë në atë tip të karakterit.

Ylli i flimit “Notebook” do të shfaqet në filmin “Gangster Squad” që lansohet më 10 janar dhe ku ai luan rolin e mafiozit kryesor bazuar në një ngjarje të viteve 40-ta.

“Ishte e pabesueshme, pasi nuk është pranë realitetit të ngjarjes, pasi në realitet ishte edhe më e pabesueshme ajo që e bënë këta burra, edhe më surreale. Unë nuk mund të jem sikur ata në jetën reale, nuk di të jem gangster”, ka thënë Gosling për MTV.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)