0Shares

Një incident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku një person ende i pa identifikuar e ka djegur gjyqtaren Mirela Mishgjoni duke i hedhur acid në fytyrë dhe kraharor.

Dyshohet se veprimi ndaj gjykatëses lidhet me detyrën që ajo kryen në Gjykatën e Shkallës së Parë në qytetin bregdetar.

Gjyqtarja Mirela Mishgjoni aktualisht po merr ndihmën mjekësore në spital si pasojë e plagëve të marra nga sulmi i rëndë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)