LAJMI I FUNDIT:

Gjon Karrica ngatërron dëshmitarët me dëshmorët në Post BBVK: Të mos flitet patriotizëm, ose e liroj sallën

Gjon Karrica ngatërron dëshmitarët me dëshmorët në Post BBVK: Të mos flitet patriotizëm, ose e liroj sallën
Foto: Klan Kosova/YouTube

Mbrëmë (e hënë) është mbajtur Post Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Në një moment, reperi Stresi dhe modelja Xhuli Nura iu rikthyen debatit për luftën e fundit në Kosovë – temë për të cilën kishin folur shumë edhe brenda shtëpisë.

Dhe me të dëgjuar këtë ka reaguar ish-banori Gjon Karrica, i cili në bisedë e sipër ka ngatërruar fjalën ‘dëshmor’ me ‘dëshmitar’.

Foto: Klan Kosova/YouTube

“Nëse nuk flitet rreth Big Brother Vip Kosova dhe eksperiencat tona, nuk kemi nevojë t’i luajmë eshtrat e dëshmitarëve”, ka thënë Karrica.

Shota-Xhulit: I ke pasur pretendimet për të qenë në një reklamë ndërkombëtare, përfundove në paketim të miellit
Lexo po ashtu Shota-Xhulit: I ke pasur pretendimet për të qenë në një reklamë ndërkombëtare, përfundove në paketim të miellit

Tutje, ia ka kërcënuar se do ta lëshonte sallën në rast se banorët do të vazhdonin të përdornin patriotizmin për të “fituar poena” te publiku.

“Nuk bën të flitet për patriotizëm, më vjen shumë keq, përndryshe do të çohem dhe do ta liroj sallën”, shtoi Gjoni. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Magazina

"Vizitat e Luizit në spital" - Arbër Hajdari përshkruan momentet më të vështira në Big Brother VIP Albania

Magazina
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Kalo në kategori