0Shares

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se Scudetto sërish do të fitohet nga Juventusi këtë sezon.

Galliani nuk sheh ndonjë skuadër tjetër e cila mund ta arrijë kampionin në fuqi të Serie A dhe liderin e tabelës.

“Absolutisht, kampionati do të shkojë në duart e Juventusit. Kjo është ajo çfarë mendoj unë”, ka thënë Galliani për Rai Sport.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)