LAJMI I FUNDIT:

“Gabova” – Diskutohet sërish në spektakël debati i ashpër dhe sjellja e Luizit ndaj Kiarës

“Gabova” – Diskutohet sërish në spektakël debati i ashpër dhe sjellja e Luizit ndaj Kiarës
Foto: Facebook

Mbrëmë (e premte) në Big Brother VIP Albania dy të nominuarat ‘Kiara Tito dhe Olta Gixhari’ kanë qenë duke shijuar një kohë veçmas në suitë.

Reklama

Vajzave iu organizua një ndejë nga ‘Vëllai i Madh’, ku iu përgjigjën disa pyetjeve dhe në fund kërcyen e u argëtuan me njëra-tjetrën.

Kjo bëri që të revoltohet Luizi, pasi shkoi në suitë dhe ndërpreu këtë atmosferë të vajzave, për faktin se dëshironte të qëndronte këtë natë me moderatoren, e cila me shumë gjasë mund të dilte në nominimin e natës së sotme (e shtunë).

Foto: Screenshot/Facebook

Sjellja e artistit shkodran është diskutuar edhe në spektakël, ku banorët janë pyetur se si e kanë parë gjithë këtë.

Shtyhet finalja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Shtyhet finalja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania

Kur u pyet se a ishte kjo një sjellje e duhur dhe se çfarë ka për të thënë për këtë, këngëtari tha: “Gabova”.

Luizi tutje theksoi se nuk dëshiron ta komentojë më shumë këtë pjesë, por që thjesht ka gabuar.

Kiara nga ana tjetër tha se në ato momente nuk është ndjerë mirë dhe se i kërkoi Luizit të mos e përsëriste asnjëherë një gjë të tillë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori