LAJMI I FUNDIT:

Të fundit - Faqja 3

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe “Këmbëmadhi” endet i lirë

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe “Këmbëmadhi” endet i lirë

Interesante
Koleksioni më i madh në botë i pastave të dhëmbëve përfshin edhe ato me aromë uiski dhe wasabi

Koleksioni më i madh në botë i pastave të dhëmbëve përfshin edhe ato me aromë uiski dhe wasabi

Interesante
Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian – errësira përfshin gjithçka

Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian – errësira përfshin gjithçka

Interesante
Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Dështime
Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Interesante
Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte – pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte – pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Fun Lajme
Luan lotarinë Powerball për herë të parë – gruaja nga Miçigan fiton 100,000 dollarë

Luan lotarinë Powerball për herë të parë – gruaja nga Miçigan fiton 100,000 dollarë

Interesante
Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Fun Lajme
Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Fun Lajme
Kjo grua theu rekordin botëror – ajo vrapoi 1.6 kilometra me një fëmijë në karrocë

Kjo grua theu rekordin botëror – ajo vrapoi 1.6 kilometra me një fëmijë në karrocë

Interesante
Donald Trump shpërndau pica për mbështetësit në një bar-lokal në Iowa

Donald Trump shpërndau pica për mbështetësit në një bar-lokal në Iowa

Fun Lajme
Ia lëvizin shtratin qenit, reagimi i kafshës bëhet hit në internet

Ia lëvizin shtratin qenit, reagimi i kafshës bëhet hit në internet

Fun Lajme
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun Lajme
Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Fun Lajme
Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Fun Lajme
“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

Interesante
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun Lajme
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun Lajme
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun Lajme
Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Interesante
Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Interesante
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun Lajme
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun Lajme
Një familje arinjsh freskohen në pishinën e një shtëpie në Los Angeles

Një familje arinjsh freskohen në pishinën e një shtëpie në Los Angeles

Interesante