Pasi qëndroi me flokë të gjatë bionde për një kohë të gjatë, Florence kaloi në brune për një rol filmi.

Më pas, ajo papritmas i preu të gjitha në një prerje pixie që dukej kaq elegante, por nuk mbaroi me kaq.

Tani, Florence ka ndryshuar edhe një herë ngjyrën e flokëve, këtë herë duke përdorur një nuancë dramatike të kuqe të zjarrtë.


Duke postuar një foto në Instagram, prerja pixie e Florences është stiluar me një ndarje anash dhe edhe pse ndriçimi është i errët, flokët e saj të kuq vërehen qartë.

Sigurisht, fansat e saj u mahnitën plotësisht. Dikush shkroi: “Më fal i ke lyer flokët?!!!?!”, ndërsa një tjetër shtoi: “E kuqja është ngjyra jote me siguri”. /Telegrafi/