LAJMI I FUNDIT:

Fisnik Syla: Nëse Luizit nuk ia japin çmimin e madh, betohem që unë do të ia jap 100 mijë euro

Fisnik Syla: Nëse Luizit nuk ia japin çmimin e madh, betohem që unë do të ia jap 100 mijë euro

Teksa po afrohet data e përfundimit të Big Brother VIP Albania tashmë kanë nisur edhe të përfolën finalistët e mundshëm dhe fituesit.

Reklama

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli konsiderohet si personi me më së shumti mundësi për të fituar këtë çmim, nisur nga popullariteti i madh dhe fansa të shumtë që ai ka.

Por, në rast që nuk ndodhë një gjë e tillë dhe artisti shkodran të mos shpallet fituesi i edicionit të dytë të BBVA, dikush tjetër i ka premtuar atij 100 mijë euro.

Foto: Fisnik Syla/Instagram

Bëhet fjalë për biznesmenin dhe ish-partnerin e këngëtares, Fjolla Morina, Fisnik Syla ai që është betuar që në rast se Luizi nuk merr çmimin e madh, ai do të ia dhuroj 100 mijë euro.

Luizi thotë se nëse nuk e fiton BBVA, synimi i tij do të jetë “Grande Fratello” në Itali
Lexo po ashtu Luizi thotë se nëse nuk e fiton BBVA, synimi i tij do të jetë “Grande Fratello” në Itali

Këtë deklaratë ai e bëri teksa ka realizuar një pyetësor me ndjekësit në Instagrami, ku iu kërkua që ta përshëndeste Luizin.

Foto: Fisnik Syla/Instagram

“Nëse nuk ja japin çmimin e madh, ju betohem unë do i jap 100 mijë euro Luizit. Do e bëj publike”, ka shkruar ai në postimin në Instagram.

Ndryshe, banorët e Big Brother VIP Albania sonte (e martë) gjatë spektaklit do të tregojnë nëse janë të gjithë të pajtimit që finalja e madhe të mbahet më 6 maj. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori