0Shares

Fiorentina raportohet se është e interesuar të transferojë sulmuesin e Manchester United, Federico Macheda, në formë huazimi.

Sulmuesi i U21 të Italisë këtë javë deklaroi se ai do të jetë i hapur për një huazim të ri në afatin kalimtar të janarit.

Dhe, La Nazione shkruan se Fiorentina është klubi i fundit që ka treguar interesim për të siguruar Machedan, qoftë si transferim të përhershëm ose në formë huazimi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)