Bledi Mane është banori më i ri që është futur në Big Brother VIP Albania.

Gazetari iu bashkua shtëpisë më të famshme në Shqipëri në spektaklin e së martës (7 shkurt) bashkë me Keisi Medinin dhe Tan Brahimin.

Duket se ai ia ka vënë syrin Luizit, gjersa ka filluar të ngacmoj që në natën e parë të hyrjes në këtë format.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një bisedë që bëjnë së bashku për nominimet, Bledi i thotë Luizit se i nuhat gjërat ndoshta se e njeh bastin.

Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli

“I ngordh këto parashikimet. Ndoshta ke nuhatësin e një njeriu që e njeh bastin. Je dyshues, je frikacak. I trembesh çdo njeriu”, tha mes tjerash ai.

Reklama

Foto: Screenshot/Instagram

“Unë çdo gjë që ndodh këtu e marrë provokim. Unë edhe për ty them se nuk është konkurrent, por je futur këtu për të dhënë informacione”, ia ktheu në tjetrën formë këngëtari shkodran.

Reklama

Edhe përpara se të hynte brenda, Bledi kishte ofenduar Luizin dhe kishte thënë disa fjalë për të. /Telegrafi/