Festat gjithmonë sjellin energji pozitive e madje të magjishme në secilin vend, sidomos nëse lidhen me datat e rëndësishme kombtare, siç janë ato të pavarësisë së vendit.

Për fatin e tyre të mirë shqiptarët gëzojnë dy të tilla, e për nder të pavarsisë së Kosovës festë ka gjithmonë në Shqipëri, me 17 shkurt, ashtu siç ka festë në Kosovë për 28 nëntor.

Përveç manifestimeve të ndryshme, koncerteve, shfaqjeve të ndryshme, filmave e programeve të pasura, gjatë festave keni dëshirë edhe të pushoni, e në Grand Blue Fafa tani e keni mundësinë ideale ta shijoni festën e pavarësisë së Kosovës, përmes super ofertave me çmime fantastike.

Janë dy oferta të cilat ju mund t’i shfrytëzoni me 17 dhe 18 shkurt:

Oferta e parë:

Akomodim + Mengjes + SPA

Tri ditë dhe dy netë – 78 euro për person

 

Oferta e dytë:

Akomodim, Mëngjes, Darkë + SPA

Tri ditë dhe dy netë – 89 euro për person

 

 

Në çmim përfshihet :

Akomodim në double deluxe room

Mëngjesi – Darka

SPA center , pishinë e brendshme jakuzzi , hammam , sauna, banjo avulli , dhomë relax-i me kripë, dush emocional

Late check out

Muzikë live datë 17 shkurt: Erida Jusufaj & Ervin Macaj

Muzikë live datë 18 shkurt: Pro Band & Ganja

Miniclub dhe animator për fëmijë

Parking

Wi-Fi

Shijoni festën e Pavarësisë së Kosovës me ofertat, shërbimet dhe atmosferën më të mirë në Shqipëri, vetëm në Grand Blue Fafa.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Grand Blue Fafa

Nr.tel: +355 69 708 63 52

E-mail: info@fafa.al