0Shares

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, thotë se skuadra e tij është e aftë ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon, por fillimisht duhet ta eliminojë Real Madridin.

“Ky do të jetë një test acid, pa dyshime për këtë. Dhe ne duhet ta kalojmë këtë sfidë për ta fituar garën. Kjo është e rëndësishme për të dyja klubet, ne nuk mund të mendojmë për dështim”.

“Ata kanë një shpirt të madh. Ata nuk e dinë se kur janë të lodhur, që është një vlerë e madhe, dhe kanë po ashtu disa lojtarë shumë kualitativ”, ka thënë Ferguson. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)