0Shares

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, beson se klubi nga Old Trafford është në gjysmë të rrugës për të fituar titullin e kampionit të Ligës Premier.

“Ne jemi në pozitë të mirë. Kaluam gjysmën e rrugës drejt titullit. Jam më shumë se i kënaqur me lojtarët që kam në skuadër dhe është grup po aq i mirë sa të tjerët që i kam pasur në Old Trafford”.

“Ne kemi një ndeshje të martën ndaj Ëiganit dhe mezi e presim këtë sfidë”, ka thënë Ferguson.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)