LAJMI I FUNDIT:

Fansi i jep Luizit mesazh nga jashtë: Po doli Kiara dil edhe ti, mos rri kot se ia kanë dhënë Oltës

Fansi i jep Luizit mesazh nga jashtë: Po doli Kiara dil edhe ti, mos rri kot se ia kanë dhënë Oltës

Fansat e shumtë të Luiz Ejlli po e dëshmojnë dashurinë dhe përkushtimin ndaj tij në forma më të ndryshme.

Reklama

Teksa po i dërgojnë dronë vazhdimisht duke i treguar për përkrahjen e madhe që ka jashtë nuk kanë munguar as informatat e rëndësishme për të.

Pak javë më parë përmes një droni Luizi u informua për numrin e ndjekësve që ka arritur në Instagram dhe shikimet në TikTok.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Por, një gjest i veçantë ka ardhur mbrëmë (e premte) teksa banorët po qëndronin së bashku në oborrin e shtëpisë së famshme.

Një fansi i Luizit është afruar rreth mureve të shtëpisë duke i kërkuar këngëtari që ai të largohej në rast se sot (e shtunë) eliminohet Kiara.

‘Lufta’ për Instagramin e Luizit, familjarët e këngëtarit konfirmojnë se të drejtat autoriale i kanë kaluar produksionit të BBVA
Lexo po ashtu ‘Lufta’ për Instagramin e Luizit, familjarët e këngëtarit konfirmojnë se të drejtat autoriale i kanë kaluar produksionit të BBVA

Ai e ka sugjeruar që këtë ta bëjë sepse sipas tij tashmë produksionin e ka vendosur Oltën si fituese.

“O Luiz! O mbret, po doli Kiara dil jashtë dhe ti. Mos rri kot, se ia kanë dhënë Oltës”, dëgjohet të thotë një person përtej mureve.

Luizi shpreh sërish shqetësimin për nominimin e Kiarës: Kam frikë se publiku duan të më shohin vetëm
Lexo po ashtu Luizi shpreh sërish shqetësimin për nominimin e Kiarës: Kam frikë se publiku duan të më shohin vetëm

Luizi i cili ndodhej në oborr e ka dëgjuar megjithatë në një diskutim me Kiarën u duk se ai nuk e kishte kuptuar plotësisht mesazhin.

Ndryshe, kujtojmë që sot gjatë spektaklit do të kuptohet se cila prej banoreve Kiara apo Olta do të largohen përfundimisht nga gara. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori