LAJMI I FUNDIT:

Fansat të tronditur pasi aktorja Lupita Nyong’o shfaqet duke ngrënë insekte në një gala mbrëmje

Fansat të tronditur pasi aktorja Lupita Nyong’o shfaqet duke ngrënë insekte në një gala mbrëmje

Ajo është një fituese e çmimit ‘Oscar’ e njohur për aftësinë e saj për të marrë role të ndryshme.

Dhe Lupita Nyong’o i la fansat të befasuar teksa hëngri milingona në një ngjarje gala të mbajtur në restorantin me famë botërore ‘Noma’ në Los Angeles të enjten në mbrëmje.

Aktorja, 39 vjeçe, ndau në Instagram një video ku shihej duke shijuar ushqimin e çuditshëm, i cili u shërbeu në natën e hapjes.

Foto: Screenshot/Instagram

Lupita tregoi me krenari delikatesën që dukej të ishte një lloj fruti me insektin e spërkatur sipër.

Aktorja e “Black Panther” nuk ka ngurruar të kafshojë teksa ka deklaruar: “Janë milingona”.

Ajo ishte me të vërtetë e impresionuar nga pjata e restorantit dhe po vraponte menjëherë të merrte tjetrën.

Reklama
Foto: Screenshot/Instagram

Aktorja e famshme u pa derisa po rrotullonte sytë në pjesën e pasme të kokës dhe më vonë tundi kokën në shenjë miratimi përpara se të thoshte: “Janë me të vërtetë e mira”.

Megjithatë, 9.4 milionë ndjekësit reaguan menjëherë me komente për të pyetur nëse delikatesa ishte aq e shijshme sa tha ajo, me disa të tjerë që ndanë komente negative që i hëngri ato ‘me qëllim’. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Magazina
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Egzona Shigjeqi
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori