0Shares

Yllit të Atletico Madridit, Radamel Falcao, i pëlqen shumë rezitenca e klubit dhe ka falënderuar presidentin Enrique Cerezo për tentimet e tij për ta mbajtur në kryeqytetin spanjoll.

Falcao kërkohet nga gjysma e klubeve më të forta europiane duke përfshirë PSG-në dhe Real Madridin, ndërsa është vet sulmuesi ai që ka falënderuar presidentin e klubit për rezistencën.

“Unë jam falënderues për tentimet e Enrique Cerezos për të qëndruar në klub. Unë falënderoj Zotin për rezultatet e mira. Ne presim që kështu të jetë deri në fund të sezonit”, ka theksuar Falcao. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)