0Shares

Sulmuesi i Atletico Madridit, Radamel Falcao, mendon se skuadra e tij dhe Barcelona janë konkurruesit e sivjetmë për titullin e La Ligas.

ndërsa kolumbiani pohon se ata nuk do të heqin dorë nga gara për titull.

“Me buxhetet që i kanë në dispozicion Real Madridi dhe Barcelona, ata mund t’i kenë futbollistët më të mirë në botë”.

“Mirëpo, në vend të parë është Barca, Atletico në të dytin dhe Madridi në të tretin. Prandaj, tash duhet të flasim për Barcën dhe Atleticon”, ka deklaruar 26-vjeçari për televizionin Cuatro. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)