0Shares

Mbrojtësi i Manchester United, Patrice Evra, thotë se për të nuk ka ndjenjë më të mirë se sa të mposhtë Liverpoolin.

Djajtë e Kuq së fundi mposhtën Redsat me rezultat 2-1 në Old Trafford, dhe për francezin kjo është ndjenja më e mirë gjatë shtatë viteve të fundit.

“Shtatë vite kam luajtur për United dhe të mposhtësh Liverpoolin gjithmonë ka qenë e vështirë. Ne kurrë nuk kemi fituar me lehtësi. Por, çfarë ndjenje e mirë është kur ju fitoni kundër tyre”, ka thënë Evra. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)