0Shares

Mesfushori ganez i Real Madridit, Michael Essien, mezi pret ndeshjen ndaj Galatasaryt, që ai është i bindur se do të përfundojë me fitore të mbretërve.

“Ne kemi performuar mirë së fundmi dhe është me rëndësi që të shënojmë gola, ndërsa shpresojmë se mund të mbajmë formën e mirë ndaj Galatasarayt. Skuadra është gjithmonë e gatshme për ndeshjet e mëdha dhe nuk është më ndryshe”.

“Ata janë ekip me përvojë, pasi kanë lojtarë fitues të Ligës së Kampionëve, por nëse zbatojmë planin tonë të lojës, atëherë jam i sigurt se do të kualifikohemi tutje”, ka deklaruar Essien. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)