0Shares

Fjolla Morina ka tërhequr vëmendje të madhe me klipin e këngës, “FB”, me ç’rast po komentohet shumë teksti i saj.

Këngës së realizuar nga Threedots, i është realizuar një klip mjaft interesant nga Max Production, megjithatë këngëtarja nuk ka arritur të dërgojë te publiku mesazhin që ka dashur.

“Klipi nuk ka të bëjë me asgjë tjetër, është një garë e fuqishme për vallëzim, dhe janë dy grupe të cilat garojnë mes vete për të kërcyer sa më mirë. Klipi ka dal shumë i mirë, dhe mjaft i paparë në vendin tonë”, ka thënë Fjolla. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)