LAJMI I FUNDIT:

Elvis Pupa habit me deklaratën në Big Brother VIP Albania: Kam vite që me gruan flemë në dhoma të ndara

Elvis Pupa habit me deklaratën në Big Brother VIP Albania: Kam vite që me gruan flemë në dhoma të ndara

Aktori i humorit, Elvis Pupa, prej kohësh është kthyer në një prej banorëve më të pëlqyer të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ai prej vitesh është shpërngulur në kontinentin e largët australian, gjersa është rikthyer në Shqipëri vetëm për formatin e shumë shikuar.

Të hënën, Elvis Pupa ka rrëfyer para banorëve një detaj interesant që lidhet me bashkëjetesën me gruan e tij në Australi.

“Rrimë deri vonë bashkë por për të fjetur flemë në dhoma të ndara pasi unë gërhas shumë”, ka deklaruar ai.

Olta ndjen mungesën e Kiarës dhe përlotet: Luizi është idiot që merret me mua
Lexo po ashtu Olta ndjen mungesën e Kiarës dhe përlotet: Luizi është idiot që merret me mua

Aktori i dikurshëm i programit “Portokalli”, ka theksuar se këtë gjë ata e bëjnë prej vitesh, për shkak të gërhimës.

Nga BBVA përndryshe të martën do të largohet konkurrenti i radhës, që do të jetë një prej të nominuarve: Qetsori, Keisi ose Antoneta. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori