LAJMI I FUNDIT:

Elita Rudi reagon pas tensioneve dhe debateve të forta në Post BBVK: Mbeta pa fjalë nga paedukata dhe sjellja e tyre

Elita Rudi reagon pas tensioneve dhe debateve të forta në Post BBVK: Mbeta pa fjalë nga paedukata dhe sjellja e tyre

Edicioni i parë i Big Brother VIP Kosova mund të ketë përfunduar, por jo edhe debatet rreth tij.

Reklama

Reperi nga Shqipëria, Stresi u shpall fituesi i këtij edicioni duke qëndruar në shtëpinë e famshme për më shumë se 100 ditë.

Pas spektaklit të finales, u organizua edhe një Post Big Brother VIP ku ishin të ftuar një pjesë e banorëve që ishin pjesë e këtij rrugëtimi.

Foto: Elita Rudi/Instagram

Mes disa prej ish-banorëve pati debate të forta duke bërë që në studio të ketë shumë diskutime, por edhe tension mes tyre.

Programi ishte nën moderimin e prezantueses Elita Rudi, e cila sot (e mërkurë) ka bërë një reagimi për këtë përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Të gjitha lajmet nga Elita Rudi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Elita Rudi

Elita tha se ndonëse ajo e ka kryer punën e vet në mënyrën më të mirë të mundshme në një studio ku kishte shumë ofendime, kërcënime dhe që vihej në pikëpyetje funksioni i gjithë produksionit.

Foto: Elita Rudi/Instagram

Moderatorja u shpreh se ajo në disa raste ka mbetur pafjalë nga paedukata dhe sjellja gjatë debateve që u zhvilluan mes ish-banorëve.

Më poshtë postimi i plotë i Elita Rudit:

Përshëndetje, ka ardhur koha me i thënë dy fjalë pas bujës që la “Post Big Brother”. Unë jam shumë rehat me mënyrën sesi e ka superuar programin, dinamikat dhe gjithë të tjerat që kanë ndodhur në atë program të gjatë dhe me tension. Ndoshta kam reaguar edhe ashpër, por jo me cinizëm, ndoshta e kam ngritur zërin, por jo pa arsye, ndoshta kam kundërshtuar, por jo pa argument, kam ngel edhe pa fjalë, ama veç nga paedukata dhe sjellja e devijuar. Si do ta menaxhoja ndryshe një studio me shumë frustrim, tensione, ofendime, kërcënime, ku vihej në pikëpyetje funksioni i një produksioni të tërë? Ta dini, ky format është sfidues. Shihemi shpejtë në projekte që sjellin më tepër pozitivitet, frymë dhe energji të mirë.

/Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Kalo në kategori