0Shares

Këngëtarja shqiptare, Edona Llalloshi, së shpejti pritet të rikthehet në skenën e muzikës tonë dhe atë me një videoklip, një pjesë të punimeve të të cilit ajo tashmë i ka zbuluar.

Kënga “Le T’folin” e punuar nga Dj Nardi me tekst të Tonit dhe Xhinxhës e me aranzhman të Rock Cityt, do të lansohet së shpejti, ndërsa EmfCreative ka publikuar një video të shkurtër të punëve në këtë videoklip.

Videoklipi duket se do të jetë me tematikë fantastiko-shkencore, nën tingujt e muzikës ‘techno’ të tekstit mjaft interesante të kësaj kënge që rikthen në skenë Edonën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)