LAJMI I FUNDIT:

“E njihja të ndjerin” – Luizi shpërthen në lot kur informohet për vrasjen në Top Channel, premton t’i ndihmojë familjarët e tij

“E njihja të ndjerin” – Luizi shpërthen në lot kur informohet për vrasjen në Top Channel, premton t’i ndihmojë familjarët e tij

Spektakli i ditës së martë (28 mars) i Big Brother VIP Albania ka nisur në mënyrë të pazakont pasi banorët u informuan për rastin e vrasjes së rojës së sigurisë në Top Channel që ndodhi në orët e para të ditës së hënë.

Reklama

Të prekur nga ky lajm ata kanë shprehur ngushëllime për familjarët e të ndjerit ndërsa u pyetën nëse duna të vazhdojnë rrugëtimin në BBVA.

Këngëtari shkodran, Luiz Ejlli ka shpërthyer në lot duke thënë se e njeh të ndjerin teksa edhe bëri një premtim për familjen e rojës që mbeti i vrarë.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Luizi tha se çfarëdo çmimi që ia do të fitojë në fund të këtij rrugëtimi, një pjesë të tyre do ta ndajë me familjarët e të ndjerit.

Banorët e Big Brother VIP Albania njoftohen për rastin tragjik të vrasjes së rojës në Top Channel
Lexo po ashtu Banorët e Big Brother VIP Albania njoftohen për rastin tragjik të vrasjes së rojës në Top Channel

“Në fund të këtij rrugëtimi, një pjesë e asaj që do marr me vete do shkojë për familjen e të ndjerit”, u shpreh Luizi.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ndërkohë, pjesa më e madhe e banorëve u shpreh të gatshëm për të vazhduar këtë eksperiencë deri në fund.

Pas kësaj, spektakli u mbyll, Arbana tha se nuk do të transmetohet asnjë ngjarje që ka ndodhur gjatë javës në shtëpinë e famshme dhe se qëllimi i vetëm ishte t’i njoftonte ata për këtë ngjarje.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Tutje, moderatorja u shpreh se spektakli pritet që të rikthehet normalisht të shtunën e ardhshme, por fillimisht banorët do të flasin me familjarët e tyre përmes telefonit dhe të marrin vendimin nëse duan të qëndrojnë në BBVA apo jo.

Ndërsa, kujtojmë që data e finales së madhe të Big Brother VIP Albania është vendosur më 6 maj. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori